چرا به سرور مجازی نیاز داریم؟

علت نیاز به سرور مجازی

چرا به سرور مجازی نیاز داریم؟

چرا سرور مجازی ؟ بهترین راه برای فهمیدن آنکه وقتش رسیده به VPS آپگرید کنیم یا نه ارزیابی خود وبسایت مان است.

چرا سرور مجازی ؟

اینها هشت نشانه کلیدی هستن:

  1. نگران امنیت هستید.

اگر به ویژگی های امنیتی مترقی، قابلیت های مانیتورینگ پیشرفته، فضای بیشتری برای بک آپ، پایداری بیشتر وبسایت، یا هر نوع پلنی برای پرداخت های آنلاین نیاز دارید، احتمالا باید VPS را مد نظر قرار دهید، در اینصورت منابعی مطمئن خواهید داشت و می توانید روی آخرین ویژگی های امنیتی حساب کنید.

  1. ترافیک تان شروع به زیاد شدن کرده است

اگر تازه وبسایت تان را راه اندازی کرده اید و هنوز ترافیک بالایی ندارید، هاست اشتراکی بهترین گزینه است. با اینحال اگر مخاطبان سایت تان دائما درحال افزایش هستند، باید به ارتقاء فکر کنید. مطمئنا نمی خواهید ریسک کندی سایت، یا حتی بدتر از آن، کرش شدن سایت تان به این دلیل که قادر به مدیریت این حجم از ترافیک نیست را متحمل شوید! اگر انتظار دارید که مخاطبان تان همچنان اضافه شوند، به خودتان لطف کرده و به سراغ VPS بروید.

  1. وبسایت تان دائما کند و کندتر می شود

هاست اشتراکی برای سایت هایی که از RAM زیادی استفاده می کنند مناسب نیست. همانطور که سایت تان رشد می کند و محتوای بیشتری به آن اضافه می کنید، شاهد افزایش زمان لود شدن آن خواهید بود. این نشانه ای از آن است که دارید به مرز منابع خود نزدیک می شود. آپگرید کردن به VPS این امکان را به شما می دهد تا بدون نگرانی در رابطه با کندی لود شدن، وبسایت تان را گسترش دهید. پلن های سرور مجازی استاندارد درفک آی تی را مشاهده بفرمایید

  1. شما یک فروشگاه آنلاین هستید!

چرا به سرور مجازی نیاز داریم ؟

زمانی که به سراغ راه اندازی یک فروشگاه آنلاین می روید، زمانی است که باید پلن هاست خود را آپگرید کنید. چرا؟ چون با VPS شما یک سرور مجازی امن و اختصاصی دارید که بوسیله آن به احتمال بیشتری می توانید از تست تطابق PCI با موفقیت عبور کنید. «استاندارد ایمنی داده های صنعت کارت اعتباری» (The Payment Card Industry Data Security) توسط بسیاری از برندهای بزرگ کارت های اعتباری اعمال می شود تا از سرقت داده های دارندگان کارت جلوگیری به عمل آید.

اگر بوسیله یک درگاه پرداخت در وب سایت تان کارت اعتباری قبول می کنید، باید هرکای می توانید را برای تضمین امنیت اطلاعات مالی مشتریان تان انجام دهید. از آنجا که VPS امن تر از هاست اشتراکی است، درنتیجه گزینه بهتری برای وبسایت های تجاری می باشد.

  1. نیاز دارید که نرم افزارهای اختصاصی خود را نصب کنید

چرا سرور مجازی ؟ هاست اشتراکی برای دارندگان وبسایتی که سایت خود را بر با وردپرس یا دیگر سیستم های مدیریت محتوای رایج طراحی می کنند عالی است. با اینحال اگر به نقطه ای رسیدید که نیاز دارید نرم افزارهای اختصاصی خود را نصب کنید، پیکره بندی اختصاصی سرور خود را داشته باشید، یا هرگونه برنامه نویسی پیشرفته ای را مد نظر دارید، دراینصورت به هاستینگی نیاز دارید که به شما کنترل بیشتری بدهد.

به همین ترتیب، برخی از برنامه های استاندارد مالیاتی، حسابداری، دفترداری و دیگر برنامه های تلفیقی نیاز دارند که سرور تمام مدت و با سرعت بالا در دسترس باشد. برای اجرای موفق این برنامه ها، شما به VPS و یا به هاست اختصاصی نیاز خواهید داشت.

اگر بر روی یک سرور اشتراکی باشید، زمانی که متوجه شوید برخی از اقدامات پیشرفته تر بر روی آن ممنوع بوده یا برنامه های آن پشتیانی لازم برای کارکرد درست را ندارند، ناامید خواهید شد. به جای سروکله زدن با این مشکلات بالقوه، به VPS آپگرید کنید و بلافاصله کنترل بیشتری را بر فضای برنامه نویسی بدست آورید.

  1. با خطاهای سرور مواجه می شوید

آیا با «Service Unavailable»، یا هرکدام از خطاهای 50X، یا «Internal Server Error» زیاد برخورد می کنید؟ وقتی با ارورها مواجه می شوید احتمالا مشتریان بالقوه شما بیش از حد بالا رفته اند. درحالیکه می توان تک تک این مسائل را جداگانه عیب یابی کرد، در یک کسب و کار آنلاین جایی برای مواجهه با خطاهای سرور نیست! با آپگرید به یک VPS از پیش راه را برای چنین خطاهایی ببندید.

  1. با محدودیت بودجه مواجه هستید

علت نیاز به سرور مجازی

درحالیکه حقیقتا یک هاست اختصاصی می تواند به بسیاری از مسائل گفته شده در بالا پاسخ دهد، باید در نظر بگیریم که یک پلن اختصاصی، گزینه ای بسیار گران تر است. اگر لازم دارید که پهنای باند تان را افزایش دهید، امنیت تان را ارتقاء دهید، و RAM بیشتری بدست آورید، به صرفه ترین گزینه رفتن به سراغ هاست VPS خواهد بود.

پلن های سرور مجازی ارزان درفک آی تی را مشاهده بفرمایید

  1. برای مشتریان تان وبسایت راه اندازی می کنید

بخشی از کار شما ساختن سایت برای مشتریان تان است؟ با VPS می توانید تعداد بی شماری دامنه را میزبانی کنید و مطمئن باشید که RAM کافی برای آنکه هرکدام به درستی کار می کنند را دارید.

دیدگاهتان را بنویسید